Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Jesteśmy poradnią medyczną, działającą przy ul. Bielskiej 2A w Raciborzu (w dzielnicy Ostróg) oraz w Raszczycach przy ul. Raciborskiej 131.

Świadczeń medycznych udzielamy już od 2000 roku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym. Nasz zespół Poradni POZ tworzy wykwalifikowana kadra medyczna, w skład której wchodzą lekarze interniści, pediatrzy, chirurdzy, lekarz medycyny pracy oraz pielęgniarki i położna środowiskowa. Ponadto w naszych strukturach posiadamy dwie poradnie specjalistyczne – chirurgiczną i medycyny pracy (wykonującą także badania kierowców) oraz trzy pracownie – USG, EKG i spirometryczną.

Wykonujemy również badania laboratoryjne. Materiał do badań jest pobierany od poniedziałku do piątku w godzinach 7-10 (poradnia w Raciborzu) oraz w środy 7-8 (poradnia w Raszczycach).

NZOZ Twój Lekarz Racibórz

Wyślij wiadomość

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha